esmaspäev, 14. jaanuar 2019

Lootvina Periskoop on välja antud! Aasta 2018 kajastatud läbi huumoriprisma.

Jah, nii see on. Teil on võimalik lugeda meie küla, Lootvina, iga aastast oodatud interaktiivset ajakirja, mille ainus ja kordne ettekanne toimub alati meie uusaastatrallil ning peale seda saab (nii kiirelt kui margamarju jõuab kujundada ja pilditada) lugeda endisi Libauudiseid ehk tänast Lootvina Periskoopi www. lootvina.ee kodulehelt. Periskoopi kirjutab meie küla eliitreporter ja vanameister Volli (Külli Volmer) :-)

Seega, kõpsa siia ja loe algusest just värsket väljalaset ning sealt edasi kõiki meie siiani ilmunud üllitisi.
Ja siit tervitused teile Oru talu hobustelt ja eriti hobune Antsult, kes ootab väga roobasteedele oma hobuveofirma asutamist :-)Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar