esmaspäev, 7. jaanuar 2019

Lootvina uusaastatrall oli täis nalja ja naeru ning väikseid riivatusi ;-)See oli nii vahva õhtu! Esiteks olid nii parajalt rahvast, kui isegi mitte natuke palju aga no pea kellestki ei oleks tahtnud loobuda ka. Ja mis kõige uhkem, enamus oli meie kogukonna inimesed! Oleme tublid lootvinalased! Tekkis selline mõnus-muhe atmosfäär ning maalähedane külapeo tunne. Nagu oleks mõnus sõpruskond koos (no kes meie kogukond juba ongi ju ;-) ja tähistaks vana möödumist ning uue aasta saabumist koos laulmisega.
2018 oli meile hea - wc sai seinad, saun sai avaliku kasutuse loe lõpuks, II korrusel osad ruumid said remonditud aga ka kurb, sest lahkusid meie hulgast mitmed. Lootvina külamajas enam püsielanikke ei ole. Ongi see aeg läbi. Ja nagu külavanem ütles, siis 2019 prioriteedid on külamaja kasutuseesmärk, korrastamine ja vallaga dokumentide korda ajamine ning meie küla arengukava vormistamine. Kuid kindlasti on veel tähtsam, et ikka saame kokku, et ikka toimub midagi vahvat ja mõnusat, mis sõbrad ja naabrid ümber laua toob ning laseb jällegi "vennastuda" kas koos lauldes, tantsides, mängides või niisama jututades. Aitäh tahan öelda:
1) Krista Sildojale Mooste Rahvamuusikakoolist, kellega koos idee tuli ja kes meile Lauri Õunapuu korraldas! AITÄH, see oli superhea - nagu sa lubasid!
2) Põlva VV, kus saime tegevustoetust, mille eest saime korraldada erinevaid sündmusi aasta jooksul ning ka antud lori- ja naljalaulude õhtu!
3) Kõiki armsaid inimesi, kes appi tulid: kööginaised - Levia, Merike, Marin, Tuuli, Kai, Diana ja mehed, kes aitasid mööbeldada (eriti seda toredat kontvõõrast, kes hiljem ka peole jõudis :-)
4) Ja kõiki lustakaid inimesi, kes peol olid ja oma lauluhääle, positiivsuse ja hea tujuga peo suurepäraseks aitasid teha!
LOOTVINAS ON LOOTUST!

2 kommentaari:

  1. Ma olen eluaeg nalja- ja napsimees olnud, aga juhust pole olnud. Loodan, et seekord veab...

    VastaKustuta