Meie etendused

2014. LOOTVINA NAINE JA TEMA ELU.
Siis nõudsid naised endast ja endale lavastust ning seda nad ka said. Suvi 2014 esietendus "Lootvina Naine ja tema elu" ja sealt sündis ka meie elustiiliblogi ning n-ö kaubamärgi sünd - Lootvina Naine. Mingi hetk saame ka selle etenduse üles, juba laeb :-D
.


2013. VAHEPEATUS LOOTVINAS.
Lavastas Riidma talu perenaine Volmer Külli meie meestega ja meestele näitemängu. Materjal ülimalt autentne ja Riidma Küllil endal loodud. Esietendus meie meestemäng augustis külapäeval ja egas seda tõsiselt head asja mujal näha ei saadudki. Nüüd siis videona, mis ei anna seda küll kuidagi edasi aga noh.....miskit ikka. (NB! Levitame ja kasutamine palume kooskõlastada lavastajaga. Pikkus 1h20min midagi).2012. LOOTVINA NIPERNAADI.
Tol aastal oli suurprojekt "Lootvina Nipernaadi". Samuti lavastas ja dramatiseeris Volmer Külli ning kaasa lõi praktiliselt kogu külarahvas. Aktiivselt nii 30 inimest, vaatamas oli üle 100 inimese. See oli tol ajal meie külaelu üks kõrgpunkte. "Lootvina Nipernaadi" filmis üles ja publitseeris/monteeris Igor Skalkin, tollane Võnnu kandi mees. Seda saab vaadata YouTubi kanalilt siit:


2009. HÄBEMATU KOSILANE.

2008. KAITSEPÜHAK JAANUS.

2007. MAMMUT.

2006. HANI SUVILAS.