Hinnakiri ja rendikord


I LOOTVINA KÜLAKESKUS VÕIMALDAB:
1)     Väike ehk roheline saal sobib väiksemate seminaride ja muude ürituste pidamiseks. Mahutavus maksimaalselt ca 40 inimest.
2)     Suur ehk kollane saal sobib ca 60-80 inimesele. Suures saalis on puuküttega kamin.
3)     Olemas on köök ja lauanõud ning kõik vajaminev.
4)     I korrusel ka suur koridor (riietele). Samuti on olemas kaasaegne tualetiruum.
5)     II korrusel võimalik rentida kahte tuba, kuhu mahub ööbima vajadusel maksimaalselt 6 inimest vooditesse, madratsitega rohkem.
6)     Ümber külamaja on suur hoov, kus on maja otsas väikse terassiga külaplats koos istumiskohtadega ning grillimisvõimalusega. Joogivee võtuks salvkaev.
7)     Külamaja juurde kuulub ka 2018. renoveeritud külasaun (leiliruum korraga neljale, eraldi pesuruum, riietusruum ja kõrvalruum lõõgastuseks maksimum 10le, ööbimisvõimalus sauna II korrusel madratsitel)

II LOOTVINA KÜLAKMAJA JA SAUNA KASUTAMISE KORD NING HINNAKIRI:
1.     Külakeskuse ruumid asuvad Põlva vallale kuuluvas hoones ja on renditud MTÜ Kodukant Lootvinale 10 aastaks.
2.     Maja kasutamise kord on koostatud MTÜ Kodukant Lootvina  juhatusepoolt ja korra muutmine kuulub juhatuse pädevusse.
3.     Maja võtit omavad 6 Lootvinas alaliselt elavat MTÜ liiget. Võtmetest ilma põhjuseta duplikaatide valmistamine ja nende jagamine ilma juhatuse kooskõlastuseta on keelatud.
4.     Maja kasutamiseks on sisse seatud kasutamise raamat, kuhu ürituste planeerimisel või toimumisel pannakse kirja (broneeritakse) ruum, selle  kasutamise aeg (kuupäev, kellaaeg), eesmärk ja ürituse ajal ruumide kasutamise eest vastutaja ja vastutaja allkiri. 
5.     Maja kasutamine MTÜ Kodukant Lootvina  juhatuse, või liikmete poolt organiseeritud ja kõigile MTÜ liikmetele või külaelanikele avatud ürituste tarbeks on tasuta. Samuti võimaldatakse tasuta maja kasutamine Põlva vallavalitsuse ja vallavolikogu koosolekuteks. Taoliste ürituste järgselt vastutab saali koristamise eest ürituse korraldaja.
6.     Terve külamaja kompleksi kasutamisel MTÜ liikmete poolt oma isiklike ürituste tarbeks on soodustusena renditasu 4 EUR tund või 35 EUR ööpäev.
7.     Terve külamaja kasutamine mitte MTÜ liikmetele aga Lootvina/Logina piirkonna elanikele on 7 EUR tund või 60 EUR ööpäev.
8.     Külasauna kasutamine
a)     MTÜ liikmetele 2 EUR tund või 15 EUR ööpäev (oma küttepuud)
b)     Küla elanikele 5 EUR tund või 30 EUR ööpäev (oma küttepuud)
9.     MTÜ liikmetel on keelatud kasutada ruumide soodusrendi hinda teistele isikutele ruumide edasi rentimiseks.

10.   Külamaja ruumide hinnakiri külalistele:
a)     Väike saal 5 EUR tund või 40 EUR ööpäev
b)     Suur saal 8 EUR tund või 60 EUR ööpäev
c)     Mõlema saali, köögi ehk I korruse kasutus 15 EUR tund või 120 EUR ööpäev
d)     Kogu külamaja (lisaks II korruse 2 magamistuba) kasutamine 15 EUR tund või 130 EUR ööpäev
e)     Külasauna rentimine 15 EUR tund või 80 EUR ööpäev (hinna sees küttepuud)
f)      Kogu kompleksi (külamaja + saun + külaplats ja grillimine) väljarent 25 EUR tund või 200 EUR ööpäev
·         Pikemaja perioodi rentimiseks (lastelaagrid, kooolitusprojektid, jne) küsida eripakkumist lootvina@gmail.com 

11.   Koristustasu, juhul kui ruume kasutaja ise ei korista, on 25 EUR. Koristustasu võetakse ettemaksuna ja tagastatakse kasutajale juhul kui ruumid on korralikult koristatud peale kasutamist.
12.   Ruumide kasutamine tasutakse reeglina ettemaksuna sularahas või pangaülekandega vastavalt hinnakirjale. Ruumide kasutamiseks sõlmitakse kasutajaga kasutamise leping. 
13.   Ruumide rentija (lepingu allkirjastaja) vastutab väljarenditud ruumide osas kasutamise ajal ruumide ja inventari korrasoleku ja säilitamise eest, hüvitades tema poolt tekitatud kahju täies ulatuses.
14.   Lootvina külamaja kasutamisega koos on võimalik tellida ka toitlustust, kohvipause eraldi kokkuleppel.
15.   Ruumide üleandmisega viivitamisel maksab ruumide kasutaja 10 EUR leppetrahvi iga viivitatud tunni eest. Lisaks hüvitab kasutaja rendile andjale viivitusega tekitatud kahjud.
16.   Külamaja kompleksi kasutamine on erandjuhtudel võimalik ka kokkuleppehinnaga/erihinnaga, kuid sel juhul peab juhatus andma oma nõusoleku.
17.   Külamaja ruume saab välja rentida ka Lootvina Laastu (vaata - Lootvina küla oma raha statuut – www.lootvina.ee) eest.
18.   Broneerimiseks võta kontakti: +372 56451716 (Heili)

Kinnitatud MTÜ Kodukant Lootvina  juhatuse poolt 4. mail 2019

Rendileping

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar