esmaspäev, 12. juuni 2017

Külamaja koridori etappid I ja II

ENNE, töö just algamas:


ETAPP I

Alustan, et AITÄH Vaarikese talu peremehele!!!! Me, naised, mõtlesime, et noh - mis ta ka ära ei ole, kraabime ja nühime ja viskame uue värvi peale.

Ma kirjutaks siia nüüd kilomeetrte pikkuse kirja, kui TUBLI, KIIRE, hakkaja ja VINGE ta on :-D aga, kes seda lugeda viitsiks!?!? Emotsioon on vaimustav - ta pahteldas külamaja koridori ära mingi kahe tunniga?! Me ülejäänud vaatasime suu ammuli näos, kuidas Marko käis pahtlilabidatega ringi nagu superkokk Gordon Ramsey kööginoaga :-D Marek tunnistas pärast, et ei julgenud pahtlilabidat kättegi võtta Marko kõrval, oleks lihtsalt MANNETU olnud ;-)

 Juhuse tahtel saatis Vaarikese talu perenaine oma härra puupakke otsima külamaja juurde ja mina suutsin Marko vedada koridori vaatama. Asi lõppes suure vana värvi lükkamise ja pahteldamisega. Palli talu mees tuli ka appi ja Vaarikese noorperemehed olid nii tarmukad ning töö vuhises. Nüüd järgmistel päevadel lihvime üle ja vuhistame värvirulliga ka ning saigi koridor sanitaarse lihvi.  Ja polegi enam piinlik, et haiseb ja nii must on esimene ruum, kuhu külaline astub ;-)

Me naistega olime ikka üllatunud muide kohe, et kui palju tegi üks CIFF ära, me ei osanud lihtsalt ette kujutada, et kõik see võibki lihtsalt ropp mustus olla, mille saab koraliku küürimisega maha nühkida?!? Kui pole elus ikka nii korralikku sitamaja näinud, no siis ei kujuta ette ju.....nii palju musta pesuvett kui täna sai külamajast välja veetud, pole ammu pidanud seal vist kulutama ;-) Nüüd ootame teid külla parema tervituslõhnaga :-D Aitäh Merikesele, Heilile ja veel ja kord Vaarikese Markole!!!! :-D Väheste inimestega teeb suuri tegusid, kui need on superman´id :-D
Tööprotsess 11.06.2017 külamaja koridoris
Etapp I lõpp meie külamaja koridoris

Kuna te ei kujuta ette, milline džungel oli meil "tagaaias" veel, siis te ei saa vahest aru aga tegime ka majataguse täna Merikese ja Heiliga korda. Nii mõnus on kohe asjatada, kui asjad on korras.

ETAPP II lõpetatud!
meie külamaja koridor on nüüd valmis külalisi vastu võtma! Tehtud said sanitaarsed eeltööd ja mingi hetk peaks veel korraliku värvi peale panema sellele esialgsele krundile. Aitäh Heili ja Merik, et Palli talu perenaise hullusega kaasa tulite ning suur aitäh meestele Markole ja Marekile, kes abikäe kõige raskema osas külge lõid.Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar