laupäev, 6. jaanuar 2018

vesi sisse ja solk välja suurprojekt Lootvina külamajas 2017

ETAPP 1
Lõpuks, viimaks, sügise viimasel hetkel, hakkasid Lootvinas ühel ilusal päeval kaevetööd pihta. Nägime autot VESINIK ja jooksime ise suhtlema! Rõõmu mis sugust. rajatigi viuhti puurkaev, sauna veti vesi sisse ja kaevati trassid Lillmaade ja Kongide suunas ning maa sisse said ka solgitorud ning settekaev, jms kõik mis vaja :-) Aitäh firma VESINIK; sest teiega asjaajamine oli rõõm - wc pott ja vetsu kraanikauss tuli nende poolt.ETAPP 2
Ja siis tuli prahti kätte hetk, et nüüd hakkame majja sisse tulema ja varsti vaja wc pott paika panna, kuhu. Selleks aga oli vaja n-ö endine köök laiali lammutada ning idee järgi tuppa uus köök rajada, idee oli ilus aga seda segas kõige enam teadmatus põrandaga - kas on kelder all - keegi ei tea. Elanikud väitisid, et ON! Aivo ja Jaan, et mitte- Aivol oli õigus ;-) Põrand võeti üles!
Kolleegium uurimas põrndat
Tehtud, vana tuli välja ja seal all suur hunnik klaasitükkidega liiva-segu-prügi-kive
ETAPP 3
Pliidi lõhkumine, sest pliit ise ei kannatanud enam olla ja idee järgi otsustasime üldse vetsu teha sinna tuumi ja koridoriks muuta ülejäänud osa ruumist.


ETAPP IV
Vaja oli uus põrand ju asmele tekitada. Saunajääkdest lauad, kodust ka mõni ja saigi tehtud.


ETAPP V
Pott sees! Eesmärk täidetud - vesi sees ja solk väljas!


kööki sai Marga Aivolt kraanikausikapi ja panime isegi soojavee-mini boleri ;-)
vastsed FINAALI pildid kohe-kohe

meie uus-vana toimiv köök

meie väga-juba-hästi toimiv vets: järgmine projekt on katuserahadest (2000,- Lootvinale sotsidelt :-) kabiini vetsule ümber ehitamine ;-)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar