teisipäev, 28. november 2017

29.11.2017 lootvina eakad jõululõunatasid koos.Kolmapäeva hommikul said Lootvina Naised kokku ja kraamisid, kütsid, küpsetasid, et soojuse, lõhnava ja hõrgutava laua ning küdeva sooja kaminaga tervitada kella 13 ajal Lootvina eakaid ja tublisid, keda külla kutsusime. Tahtsime näidata, ja seda ka tegime, oma uue vesiklosetiga külamaja ning köögikraanist voolavat vett ja solk jookseb välja! See on 21. sajand ja meie rõõmustame - meile külamajja jõudis tsivilisatsioon :-)

Täname kõiki, kes Heili kutsumise peale tulid ja olid.
Kutsusime Made Kalevi Tartust meile väikest kontserti andma. Made on 75 aastane proua, kes alles 7 aastat tagasi kitarri kätte võttis ja õppima asus ja nüüd....imeline ja inspireeriv!
Meie kultuuripäradist ja ka Lootvina vaimset pärandit puudutav teema on ristipuud. Tiit Kaasik rääkis meiega ristipuudest ja ootame selle jätkuna kõigi mälestusi, pilte, jne.....et neid meie ühisesse mälupanka talletada. Võtke julgelt meiega ühendust. Nii soe ja kena lõunapoolik oli, aitäh naistele: Heili Muuga, Tuuli Pilt ja Merike Marga, kes vaeva nägid.
Kuumad ahjusoojad kaneelisaiad meie tublidele :-)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar